Počet položek: 0 0 CZK

Jak vybrat dárek pro ženu?

Neexistuje žádný univerzál, tuto záležitost nelze odbýt něčím, co byste nezvolili po důkladné rozvaze. Dárek pro ženy je vždy o troše alchymie, ať už jde o maminku, manželku nebo sestru, musíte se řádně zamyslet. Každý rok má několik významných dnů, jsou to nejen její narozeniny, ale také Vánoce a další svátky. Chcete trochu inspirace? Nevíte, čím potěšit přítelkyni nebo kamarádku? Pečlivý výběr je velmi důležitý a pár zajímavých tipů se vždycky hodí. Některé jsou tematické a hodí se pro určité povolání, jiné zase dají najevo vřelý cit k obdarované osobě.

Tričko s vtipným nápisem zabere

Humor je kořením života, jak by řekl klasik. A naprosto zaručeně zabere na všechny, kteří pro něj mají smysl. S veselým tričkem, které odhalí vnady nebo ukáže kočičí tvář, byste mohli zabodovat. Máte v rodině učitelku nebo zdravotní sestru? Potom se nabízí tipy na dárky, které přímo souvisí s jejich povoláním. Je nutné vzít v úvahu, že každá žena je jedinečná a má určité koníčky a zájmy. Ty mohou sloužit jako nápověda při hledání vhodné alternativy nejen pod vánoční jedličku, ale také u příležitosti jmenin, narozenin nebo jiných významných dnů. Vždy se hodí, když máte nějaký prezent do zásoby a nemusíte na poslední chvíli chodit do obchodů, kde budete bezcílně bloumat. V úvahu připadají i personalizované dárky, jímž dáte najevo, že nechcete nic tuctového, ale dali jste si opravdu záležet.

Vtipný hrnek nebo čokoláda

Chcete zabodovat s elegancí a vtipem? Potom se podívejte na hrnečky s všeříkajícími nápisy nebo čokolády, které mají sloužit pro konkrétní životní situace. Někdy může být nejlepší řešení to, které je současně nejjednodušší. Proč si lámat hlavu s dárkem, který není příliš originální a reálně hrozí, že jej přinese na oslavu i někdo jiný? Pozornost k narozeninám tkví právě v detailu, občas totiž platí, že méně znamená více. Investovat desetitisíce? Vhodně zvolená sestava různých drobností pobaví celou společnost a potěší i obdarovanou osobu. Stačí jen špetka smyslu pro humor, což je někdy vzácné koření. Musíte vědět sami, jak je dávkovat, abyste uspěli. Dárek pro ženu může mít tisíc a jednu podobu, přizpůsobte si jej dle svého. Žádný nápad není špatný, pečlivě jej zvažte a odhadněte reakci.

  • Klasika. Nezapomeňte, že klasické dárky potěší. Nemusí jít vždy jenom o květiny nebo šperky.
  • Nezapomínejte na originální zabalení. Věnujte pozornost detailům, vaše snaha bude oceněna.
  • Zaručený recept neexistuje. Připravte se na všechny varianty, někdy dárek pro ženy nezabere.

Malý vzkaz určitě také potěší

Nezapomeňte na krátký vzkaz nebo přáníčko, které vlastnoručně napíšete a přiložíte k dárku. Stačí jen pár slov, osobitost je totiž velmi důležitá. Některé dárky nemusí být hmotné, možná věnujete poukaz na dovolenou nebo wellness pobyt, ale i k němu by měla patřit pozornost v podobě veselého hrníčku nebo jiné maličkosti. Možností jsou desítky, nabízí se například malý polštářek s vtipným nápisem, vedle kterého bude obdarovaná osoba každý večer usínat. V každém případě platí, že fantazii se meze nekladou, důležité je potěšit a současně neurazit. Vy sami nejlépe znáte povahu obdarované a víte, co je ještě v normě a jaké dárky už nebudou právě nejlepším nápadem pod sluncem.

Jak vybrat vhodný dárek?

Je pravda, že dárek pro ženu může mít spoustu podob. Nejlepší volbou bude něco, co ukáže, že ji dobře znáte a respektujete, ctíte její názory a jste v souladu s její duší. Zeptejte se sami sebe na její styl, osobní zájmy a další věci, které mohou sloužit jako vhodná indicie pro výběr vhodného prezentu pod stromeček v prosinci nebo k narozeninám v červnu. S tímto přístupem nelze udělat chybný krok, nezapomínejte, že každá žena je vlastně originál. Pokud chcete opravdu udělat radost, během roku jí pravidelně naslouchejte a pište si do deníčku různé detaily, ze kterých pak sestavíte ideální mozaiku.

Zeptejte se klidně napřímo

Existují různé fígle, jak zjistit, co má vaše přítelkyně nebo sestra ráda. Ale někdy se musíte zeptat rovnou, co by od vás ráda dostala například k narozeninám nebo jiné příležitosti. Je to víc než tisíc myšlenek, kterými byste se nemuseli strefit do černého. Můžete otázku položit i dalším blízkým osobám, společně pak vymyslíte dva dárky, s nimiž zaručeně uspějete. Závěrem lze říci, že existují různé cesty, jak vybrat hezký prezent. Žádnou z nich rozhodně nepodceňujte, výběr je ale vždy jen a jen na vás!

 

 

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací